Řešíme za vás exekuce a dluhy na vaši nemovitosti

Hrozí vám EXEKUCE?

Hrozí Vám nedobrovolná exekuce nebo dražba? Již máte na nemovitosti exekuce, zástavy, hypotéky? Vaše problémy za Vás vyřešíme, dluhy uhradíme. Nemáte se kam vystěhovat? V případě potřeby Vám zajistíme náhradní bydlení. Potřebujete vyměnit nemovitost za jinou a chybí Vám peníze? Teď už chybět nebudou.

Okamžitá záloha až 3 miliony

Poskytneme Vám okamžitou zálohu až 3.000.000,-Kč bez nutnosti zástavy Vaší nemovitosti. Část peněz Vám můžeme vyplatit ihned v hotovosti při podpisu smlouvy. Řeknete nám, kolik potřebujete, a to Vám dáme.

 

Peníze ihned za vaši nemovitost

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, pozemky a další nemovitosti. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního a technického stavu nemovitosti.

 

O vše se postaráme

Postaráme se o veškeré úkony související s prodejem Vaší nemovitosti nebo družstevního bytu včetně přípravy všech smluv a potřebných dokumentů. Zastoupíme Vás v jednání s bankou, exekutory, věřiteli, katastrem nemovitostí, bytovým družstvem a dalšími úřady a institucemi. K našim klientům přistupujeme individuálně a nechováme se jako běžná realitní kancelář či nebankovní společnost, jednoduše našim klientům pomáháme a to už 12 let. Fakt si to zjistěte.

 

Předem jsme vám nachystali pár odpovědí na vaše dotazy.

Schůzka ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti je naprosto nezávazná. Na informativní schůzce Vám sdělíme návrh řešení Vaší situace a výsledné rozhodnutí je vždy na Vás.

Konzultace jsou bezplatné.

Nemusíte. Naše klienty umíme pochopit, a proto Vám vždy ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom Vám zajistili náhradní bydlení, koupi jiné nemovitosti, nebo abyste si vyřešili vše co je třeba.

Kupní ceny nemovitostí jsou vždy uloženy v pojištěné advokátní, notářské či bankovní úschově. Navíc máme uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti na každý obchodní případ, při vyšším objemu transakce lze pojištění navýšit. U nás je každá realitní transakce s jistotou.

Nezávazně mě kontaktujte přes formulář nebo rovnou zavolejte.

Marcel Dohnanský

Konzultant

Vojtěch Rajdus

Konzultant

Kontaktní formulář